Mophorn 50W 45L Elektrostatik Toz Boya Makinesi Püskürtme Tabancalı Boya Dakikada 450g WX-958 Toz Boya Sistemi (50W 45L)

Mophorn 50W 45L Elektrostatik Toz Boya Makinesi Püskürtme Tabancalı Boya Dakikada 450g WX-958 Toz Boya Sistemi (50W 45L)

₺ 122.10

Yenilendi

Sipariş verilebilir

Paslanmaz Çelik. [MÜKEMMEL KALİTE ] - Toz Boya Makinesi yüksek kaliteli paslanmaz çelik benimser; pas önleme, korozyon direnci, asit ve alkali direnci vb. Avantajlara sahiptir.Görünüm pürüzsüz ve pürüzsüzdür ve iş parçasının ölü açısı yoktur.Yüksek hassasiyet ve dayanıklılık. [İKİ MERKEZİ GAZ ] - Elektrostatik Püskürtme Ekipmanı iki iç gaz tasarımına sahiptir, böylece iğne artık iğne kılavuzlu sıvı tozu değildir, deşarj etkisini arttırmak için toz oranını arttırır.Dönen atomize hava akımı, kaplamanın kalitesini önemli ölçüde artırabilir. [MÜKEMMEL PERFORMANS] - Pnömatik bileşenlerin büyük akışı, daha küçük hava basıncında, Elektrostatik Püskürtme Ekipmanı hala daha yüksek toz elde edebilir.Ucun delinmesine karşı kalınlaşma direnci, düşük bakım oranı. [DEVRE KORUMASI] - devre koruması ile, gerilim kendini ayarlama fonksiyonu, mükemmel bir püskürtme etkisi sağlamak için.Nozulun yakınındaki yüksek voltaj modülü, düşük voltaj kaybı, bakıma kolaylık sağlamak için değiştirilebilir yüksek voltaj bileşenleri. [YAYGIN olarak kullanılan] - Toz boya kurulumu, ev aletleri, donanım, güvenlik kapıları (pencereler), ısı alıcıları, inşaat, otomobil parçaları, spor malzemeleri, tıbbi ekipman, alüminyum ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Mükemmel Kalite.İki Merkezi Gaz.Mükemmel Performans.Devre Koruması.Güç Voltajı : AC110 V.Frekans : 50/60 Hz.Giriş Gücü : 50 W. elektromanyetik Vana Kontrol Güç Gerilimi : DC110 V. maksimum Çıkış Akımı : 150 Ua.Çıkış Gücü Voltajı : 0-100kv.Çalışma sıcaklığı : -10℃ ~ 45℃.Çıkış Tozu Hacmi : Maks. 450 g / Dak.Polarite : Negatif.Silah Ağırlığı : 480g.

Benzer ürünler kategorisinde

Fuji Sprey Q4-T75G Fuji 2894-T75G Q4 Sessiz HVLP Püskürtme Sistemi, Mavi Yenilendi
Fuji Sprey Q4-T75G Fuji 2894-T75G Q4 Sessiz HVLP Püskürtme Sistemi, Mavi

Q PLATİNUM Serisindeki yenilikler neler?Fuji Sprey Isı Dağılımı Kutusu Fuji Sprey, Türbin kasasından herhangi bir ısı birikimini gidermek için benzersiz bir yöntem tasarladı.Kan

₺ 1467.00